O nás

Kto sme?

GASTROPARTY s.r.o. je obchodná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom a českom trhu so zameraním na dodávky tovaru pre oblasť gastronómie.
Sme dovozcom stolného a kuchynského inventáru mnohých svetových značiek so zameraním na klientelu strednej a vyššej úrovne, najmä potom hotely a reštaurácie.

Sídlom firmy je Banská Bystrica - „srdce Slovenska“. Vzorkovňa a veľkoobchodné sklady firmy sa nachádzajú v priemyselnej zóne na Zvolenskej 23, v bývalom objekte Mototechny (v blízkosti auto Škoda).

Firma spolupracuje s dekoratérskymi kapacitami a je schopná zabezpečiť dodávky, včítane návrhu, výroby i špeciálneho balenia pod vlastným brandom - značkou zákazníka, vrátane darčekového tovaru.

Dodávame tiež inventár používaný vo všetkých typoch gastronomických zariadení od jedální a samoobslužnej prevádzky, cez reťazcové reštaurácie a v neposlednom rade aj cateringové firmy. Sme obchodným partnerom mnohých veľkoobchodov s gastronomickým inventárom.

Naše prednosti

Našou hlavnou prednosťou je zaistenie dodávok objednaného tovaru v čo najkratšej dodacej lehote. Naša spoločnosť na základe dlhoročnej praxe je tak schopná bez problémov logisticky pokryť celé územie našej republiky. Distribúciu a servis zabezpečujeme tiež prostredníctvom siete veľkoobchodných a regionálnych predajcov v rámci Slovenska a Českej republiky.

Vami vybraný tovar zašleme na dobierku s garanciou dodávok od potvrdenia objednávky. Dodanie podľa hmotnosti balíkom EMS, alebo prepravnou službou. Zvýhodnený nákup na základe rámcových kúpnych zmlúv a vernostného programu. Ctíme si svojich zákazníkov a ponúkame im rôzne typy zliav. Množstevné - jednorázový odber, obratové - ročný odber a špeciálne zákaznícke zľavy počas celého roka.

Našim klientom prinášame tú najlepšiu kvalitu, ktorú zaručuje naša spolupráca s poprednými výrobcami. Medzi partnerov, s ktorými spolupracujeme patria svetoví, ale aj tuzemskí výrobcovia.

Na našich weboch ručíme za plnú ochranu Vašich osobných údajov pred zneužitím. Osobné údaje zákazníkov sú spracovávané v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016, o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a voľnom pohybe týchto údajov a zrušenie smernice 95/46 / ES (ďalej aj "GDPR") a ďalšími predpismi platnými počas spracovania niektorých dát.

Ako Vás chránime?

Náš sortiment

Nápojové sklo

 • materiály a prevedenie: tvrdené a netvrdené sklo, hladké, lisované
 • druhy výrobkov: kalichy na nohe, poháre a koštovky, pivné sklo, špecializované sklo na víno, špeciálne barové sklo, džbány, karafy, šálky, a pod.

Stolný riad

 • materiály: porcelán, vitroporcelán, tvrdené sklo, keramika
 • druhy výrobkov: taniere, misky, misy, podnosy, šálky a podšálky, hrnčeky, kanvice, pizza taniere, soľničky, koreničky, popolníky, vázy, rôzne doplnky

Príbory a servírovacie náčinie

 • nerezové príbory v najširšom spektre tvarov, príbory na steak
 • servírovacie náčinie: kliešte, naberačky, vidličky, lyžice a pod.

Barový sortiment

 • špecializované nápojové sklo, nalievátka, barové podložky, miešacie fľaše, sitká, šejkre, ľaďáky,chladiče na víno, dávkovače, držiaky na fľaše, zásobníky na ingrediencie, otvárače a vývrtky, lisy, mixéry, barové nožíky, mobilné bary a pod.

Bufetový program

 • materiály: nerez, akryl, plast, drevo, porcelán
 • chafingy, podnosy a tácky, etažéry, poklopy, kanvice, džbány, misy, termosky, vozíky a pod.

Doplnky

 • menážky, popolníky, vázy, poháre na zmrzlinu, koše a košíky na pečivo, svietniky, zapekacie misky, jedálne lístky, menu karty, prostriedky na ohradenie priestoru apod.

Termoporty a kontajnery na prepravu pokrmov

 • termoporty rôznych kapacitných objemov z vysoko odolných plastových materiálov určené na prepravu hotových pokrmov

Podnosy a tácky

 • podnosy pre samoobslužné prevádzky v rôznych rozmeroch vr. typizovaných - Gastronorm, Euronorm, z rôznych materiálov (sklolaminát, polypropylén, atď.)
 • podnosy a tácky na hotelové izby
 • podnosy servírovací - nerezové, plastové, protišmykové (oválne, obdĺžnikovej, guľaté)

Kuchárske a cukrárske potreby a náradie

 • hrnce, rajnice, kastróly, panvice, gastronádoby, pekáče
 • nádoby určené pre skladovanie potravín podľa štandardov HACCP
 • naberačky, varechy, cedidlá, odpeňovačky, obracačky, metly, misy, strúhadlá, nože, dosky na krájanie, pizza program pod.

Hygienický program

 • hygiena v kuchyni: prostriedky na ručné aj automatické umývanie riadu, oplachy, leštenie, sanitácia povrchov, špeciálne prostriedky na konvektomaty a opekanie, na príbory, odvápňovače podľa všetkých platných predpisov HACCP

Program „všetko pre víno“ a najrôznejšie darčeky a prezenty

 • spolupracujeme so sklárskou školou i renomovanými výtvarníkmi. Toto zameranie prináša aj možnosť vývoja tvarov, dekorov, kvalitnú ponuku promotion predmetov, vrátane príležitostných darčekov a suvenírov. Firemné znaky a nápisy na sklo, porcelán, nerez a drevo. Športové trofeje, upomienkové dary, svadobné a výročné čaše. Luxusný tovar - limitované série a solitéry.

Zoznámte sa s našou ponukou v e-shope