Rúško na tvár s iónmi striebra biele

Kód: D000375
Neohodnotené
€3,60 €3 bez DPH
Skladom

Rúško na tvár s iónmi striebra biele

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis:

  Rúško Prolen® je vyrobené zo 100% polypropylénového certifikovaného vlákna Prolen® Siltex a Prolen® Bodyfresh, ktoré je permanentne ošetrené antivirálnym a antimikrobiálnym aditívom na báze iónov striebra a zinku registrovaným na použitie ako antimikrobiálna zložka pod Direktívou EU o biocídnych produktoch. Rúška sú vyrobené z prateľného materiálu z husto tkanej tkaniny s gumičkou.

Pred prvým použitím odporúčame rúško oprať.

Rúška rady Prolen® Medical sú testované a certifikované podľa normy EN14683+AC:2019, ako Typ II s účinnosťou bakteriálnej filtrácie viac ako 98% a spĺňajú požiadavky zdravotnej bezpečnosti podľa platnej legislatívy Slovenskej republiky a Európskej únie.  Antimikrobiálne aditívum je homogénne distribuované v hmote polypropylénových vláknach Prolen® Siltex a Prolen® Bodyfresh s účinnosťou počas celej životnosti finálneho produktu.

Aktívna zložka s iónmi striebra a zinku zabezpečuje efektívnu ANTIVIRÁLNU A ANTIMIKROBIÁLNU ochranu, redukuje nepríjemné pachy, zabezpečuje hygienickú sviežosť a čistotu a znižuje riziko krížovej kontaminácie.

Antimikrobiálne aditívum vo vlákne Prolen® Siltex a Prolen® Bodyfresh je permanentné, neuniká do Vašej pokožky a nevyperie sa do odpadových vôd ako je to napríklad u povrchovo antimikrobiálne upravovaných textíliách, ako je napríklad bavlna, či polyester.

Produktová línia Prolen® Medical spĺňa normu EN13975-1 (operačné plachty, plášte a oblečenie do čistého ovzdušia používané ako zdravotnícke pomôcky pre pacientov, zdravotnícky personál a zariadenie) a je určená pre kontrolu a riadenie infekčného prostredia v nemocničnom prostredí s hlavným dopadom na infekcie spojené so zdravotnou a ošetrovateľskou starostlivosťou.

Zloženie: 100% polypropylén Prolen® Siltex a Prolen® Bodyfresh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: