Seamless rúško s potlačou s iónmi striebra a zinku rôzne farby

Kód: D000381 D000396 D000380 D000397 D000383 D000398 D000399 D000400 Zvoľte variant
Neohodnotené
€4,14 €3,45 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Seamless rúško s potlačou s iónmi striebra a zinku rôzne farby

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis:

Rozveseľte ľudí okolo seba! Pletené seamless (bezšvové) prateľné rúško Prolen® Medical na tvár obsahuje slovenské polypropylénového certifikovaného vlákna Prolen® Siltex a Prolen® Bodyfresh, ktoré je permanentne ošetrené antivirálnym a antimikrobiálnym aditívom na báze iónov striebra a zinku registrovaným na použitie ako antimikrobiálna zložka pod Direktívou EU o biocídnych produktoch. Rúška sú vyrobené z prateľnej pleteniny vyrobenej seamless (bešvovou) technológiou s potlačou.

Pred prvým použitím odporúčame rúško oprať.

Veľkosť: univerzálna

Typ: Seamless (bezšvové) pletené prateľné rúško

Transfery sú bez obsahu PVC, ftalátov, BPA alebo formaldehydov. Spĺňajú najprísnejšie normy REACH a OEKO-TEX, štandard pre kojencov.

Rúška rady Prolen® Medical sú testované a certifikované podľa normy EN14683+AC:2019, ako Typ II s účinnosťou bakteriálnej filtrácie viac ako 98% a spĺňajú požiadavky zdravotnej bezpečnosti podľa platnej legislatívy Slovenskej republiky a Európskej únie.  Antimikrobiálne aditívum je homogénne distribuované v hmote polypropylénových vláknach Prolen® Siltex a Prolen® Bodyfresh s účinnosťou počas celej životnosti finálneho produktu.

Aktívna zložka s iónmi striebra a zinku zabezpečuje efektívnu ANTIVIRÁLNU A ANTIMIKROBIÁLNU ochranu, redukuje nepríjemné pachy, zabezpečuje hygienickú sviežosť a čistotu a znižuje riziko krížovej kontaminácie.

Antimikrobiálne aditívum vo vlákne Prolen® Siltex a Prolen® Bodyfresh je permanentné, neuniká do Vašej pokožky a nevyperie sa do odpadových vôd ako je to napríklad u povrchovo antimikrobiálne upravovaných textíliách, ako je napríklad bavlna, či polyester.

Produktová línia Prolen® Medical spĺňa normu EN13975-1 (operačné plachty, plášte a oblečenie do čistého ovzdušia používané ako zdravotnícke pomôcky pre pacientov, zdravotnícky personál a zariadenie), ktorá je určená pre kontrolu a riadenie infekčného prostredia v nemocničnom prostredí s hlavným dopadom na infekcie spojené so zdravotnou a ošetrovateľskou starostlivosťou.

Zloženie: 100% polypropylén Prolen® Siltex a Prolen® Bodyfresh

Rozmery: 19×8,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: